HAKKIMIZDA

Değerli iş ortaklarımız;

 

Ege Dizayn Eğitim Gereçleri 2007 yılında Öğrenci sırası  imalatı ile sektöre girmiştir. Firmamız kuruluşundan bu yana müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre büyümesini sürdürmektedir. Şu anda İzmir-Gaziemir/Sarnıç Sanayi bölgesinde  3500 m2 ahşap ve profil üretim alanına sahiptir.  Ürün yelpazesini sürekli genişleterek, günümüz eğitim kurumlarının her türlü donanım gereksinimlerine yanıt verebilir duruma gelmiştir.

Bugün gelinen noktada eğitim materyallerinden, sunum cihazlarına, okul ve ofis mobilyalarından, laboratuvarlara, okul öncesi ürünlerine kadar geniş bir skalada sunabilmekte ve bunları üç boyutlu görsel projeler ile destekleyebilmektedir.

Tüm proje ve üretim aşamalarında kalite, ergonomi, ve estetik olguları yansıtmayı hedefleyen Ege Dizayn, eğitimcilere verimli mekanlar sunabilmektedir.

Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştırmayı başaran Ege Dizayn, globalleşen dünyamızı göz önüne alarak, ihracat yapabilecek üretim ve hizmet kapasitesine ulaşmıştır. Şu anda dış pazarlar ile ilgili, profesyonel ekiplerimiz tarafından, hedef pazarların etiketleme ve paketleme kuralları göz önüne alınarak Kuveyt, Azerbaycan, Nijerya, Irak, Suudi Arabistan, Mali gibi Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracatlar gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Günümüzde; müşteri istek ve beklentilerine hızlı yanıt verebilen kuruluşlar rekabet avantajını da elde etmektedirler. Bunun farkında olan bir kurum olarak teknoloji ve insan kaynağı anlamında da kendimizi sürekli geleceğe hazırlıyoruz.

Değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek için, kaliteden ödün vermeden, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini daima ilke edinerek, her geçen gün hizmet bilincimizi geliştiriyoruz, geliştirmeye de devam edeceğiz.

Farklı bakış açımız, kalite ve güven üzerine kurulu ilkelerimizle sizlere daima en kaliteli ve en uygun çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ve diyoruz ki; “Kalite ve güven farkını bizimle yaşayın”

 

Saygılarımızla;

Ege Dizayn Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları